LIB INDUSTRY IP Derecelendirme Test Odası

November 5, 2021

hakkında en son şirket haberleri LIB INDUSTRY IP Derecelendirme Test Odası

IP derecelendirme test odası, harici aydınlatma ve sinyal cihazlarının ve otomobil lambaları ve fenerlerinin korunması için uygundur.

 

Elektronik ürünlerin ve bileşenlerinin nakliye ve kullanım sırasında maruz kalabileceği su ve püskürtme testleri gibi çeşitli ortamların gerçekçi simülasyonunu sağlayabilir.Çeşitli ürünlerin su geçirmezlik performansını tespit etmek için.

 

IP Derecelendirme Test Odası

 

hakkında en son şirket haberleri LIB INDUSTRY IP Derecelendirme Test Odası  0 1.IPX1 dikey damlama testi , IPX1 koruma aralığı, dikey olarak düşen su damlacıklarının hiçbir zararlı etkisinin olmamasıdır.
2. IPX2 15° eğimli damla testi , IPX2 koruma aralığı, dikey yönün 15°'sine düşen su damlacıklarının zararlı etkilerinin olmamasıdır;

 

hakkında en son şirket haberleri LIB INDUSTRY IP Derecelendirme Test Odası  1 3. IPX3 su püskürtme testi (döner çubuk tipi yağmur testi b sprinkler tipi yağmur testi) Test, numunenin sol ve sağ taraflarında 60 derecelik bir açıyla su geçirmezlik testi yapmaktır.
4. IPX4 su sıçrama testi (sarkaç tipi sıçrama testi b sprinkler tipi sıçrama testi), Su geçirmezlik testi, numunenin sol ve sağ taraflarında 180 derecelik açılarda gerçekleştirilir.

 

hakkında en son şirket haberleri LIB INDUSTRY IP Derecelendirme Test Odası  2 5. IPX5 su püskürtme testi, Çok yönlü ve açılı su geçirmez koruma
6. IPX6 güçlü su püskürtme testi , Büyük dalgalardan su geçirmez koruma Çok yönlü ve açılı su geçirmez koruma