Çevre Test Odası EMC Sertifikası

October 19, 2020

hakkında en son şirket haberleri Çevre Test Odası EMC Sertifikası

EMC sertifikası ilk olarak Avrupa Topluluğu hükümeti tarafından tanıtıldı.

 

Ev aletleri giderek daha popüler hale geliyor ve elektronik, radyo ve televizyon, posta ve telekomünikasyon ve bilgisayar ağları gittikçe daha fazla gelişiyor.Elektromanyetik ortam gittikçe daha karmaşık hale geliyor ve kötüleşiyor.Elektronik ürünlerin elektromanyetik uyumluluğu hükümetler ve üreticiler tarafından da artan bir ilgi görmüştür.

Elektromanyetik uyumluluk (EMC) elektronik ve elektrikli ürünlerin çok önemli bir kalite göstergesidir ve yalnızca ürünün kendisinin çalışma güvenilirliği ve kullanım güvenliği ile ilgili değildir, aynı zamanda diğer ekipman ve sistemlerin normal çalışmasını da etkileyebilir.Elektromanyetik ortamın korunması.

 

Elektronik ürünlerin elektromanyetik uyumluluğunu düzenlemek için, tüm gelişmiş ülkeler ve bazı gelişmekte olan ülkeler elektromanyetik uyumluluk standartları oluşturmuştur.Elektromanyetik uyumluluk standardı, ürünün gerçek elektromanyetik ortamda normal şekilde çalışması için temel gereksinimdir.

hakkında en son şirket haberleri Çevre Test Odası EMC Sertifikası  0

EMC direktifinin uygulama kapsamı
Elektromanyetik parazite neden olabilecek veya kendileri elektromanyetik parazitten etkilenebilecek tüm elektrikli veya elektronik cihazlar, ekipmanlar ve tesisatlar.

1. Ev aletleri, elektrikli aletler, lambalar ve diğer benzer ekipmanlar;
2. Endüstriyel ekipman
3. Bilgi teknolojisi ekipmanı ses ve video ürünleri;
4.Laboratuvar, ölçüm ve kontrol ekipmanları;
5. Diğer elektronik ekipman.


LIB ürünleri EMC sertifikasyonunu geçti, sıcaklık ve nem test odası, tuz püskürtme korozyon test odası, ksenon lamba yaşlandırma test odası, kum tozu test odası, yağmur test odası, vb.

 

LIB, yüksek kaliteli test odaları üretmeye odaklanır.Müşterilerinin güvenlik ve çevre performansını sağlamak için ürünlerini yenilemektedir.

 

Bize neye ihtiyacın olduğunu söyle, yardım edelim.