Toz Test Odası Toz Dolaşım Prensibi

September 18, 2021

hakkında en son şirket haberleri Toz Test Odası Toz Dolaşım Prensibi

Kum ve toz test odası, rüzgar ve kum ikliminin ürün üzerindeki tahribatını simüle eder ve ürün kabuğunun su geçirmezlik performansını test etmek için uygundur.Esas olarak, muhafaza koruma sınıfı standardı tarafından belirtilen IP5X ve IP6X testleri için kullanılır.

hakkında en son şirket haberleri Toz Test Odası Toz Dolaşım Prensibi  0 hakkında en son şirket haberleri Toz Test Odası Toz Dolaşım Prensibi  1

1. kum ve toz test odası, toz yüklü dikey bir sirkülasyon hava akışına sahiptir ve test tozu geri dönüştürülebilir.Tüm hava kanalı ithal yüksek kaliteli paslanmaz çelik levhadan yapılmıştır.

 

2. kum tozu ekipmanı, Hava kanalının alt kısmı koni şeklindeki hazne arayüzü ile bağlantılıdır ve fanın hava girişi ve çıkışı doğrudan hava kanalı ile bağlantılıdır.

 

3. Ardından stüdyonun üstündeki difüzörü stüdyo gövdesine uygun bir konumda bağlayarak "O" şeklinde kapalı dikey toz üfleme sirkülasyon sistemi oluşturun, böylece hava akışı düzgün bir şekilde akabilir

 

4 kum ve toz test odası, Tozu maksimuma eşit olarak dağıtın.Tek bir yüksek güçlü düşük gürültülü santrifüj fan kullanılır ve rüzgar hızı, testin ihtiyaçlarına göre bir frekans dönüşüm valisi ile ayarlanabilir.