Xi'An LIB Environmental Simulation Industry

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: LIB
No. Çalışanları: 10~100
Yıllık satış: 2 Million-5 Million
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 80% - 90%
E-posta: serena@lib-industry.com
Giriş

Çin Xi'An LIB Environmental Simulation Industry şirket Profili 0

 

Xi An LIB Environmental Simulation Industry, 2009 yılından bu yana dünya çapında tasarım, üretim ve satış ve servis dahil olmak üzere çevre test odaları üretmekte ve satmaktadır.

 

LIB'nin kapsamlı ürünleri arasında sıcaklık ve iklim odaları, korozyon test odaları, toz ve su IP test ekipmanı, yaşlandırma odası ve müşterinin uygulamasına uyacak özel test odaları bulunur.Standart ve özelleştirilmiş modeller, birçok çevresel test koşulu türüne uyacak boyut, yapılandırma ve performans seçmenize olanak tanır.Tüm LIB ürünleri, CE ve ROHS sertifikalarının yanı sıra diğer ulusal sertifikaları da geçmiştir.

 

Çin Xi'An LIB Environmental Simulation Industry şirket Profili 1

LIB Industry, araştırma, tasarım, üretim, devreye alma, teslimat, kurulum ve eğitim, müşterinin gereksinimlerine göre tüm ürünleri ve hizmeti sağlayan çevresel testler için Anahtar Teslimi çözüm sağlamaya odaklanmaktadır.Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, size yardımcı olalım.

 

Satışla ilgili olarak, LIB doğrudan satışları ve dünya çapında yerel acenteler kurulması, müşterilerin LIB test odalarını daha rahat satın almalarına olanak tanır.2019 yılına kadar pazarımız dünya çapında 53 ülkeye yayıldı ve pazar genişlemeye devam ediyor.Yerel temsilciler ve hizmet merkezleri, müşterilerin hizmet satın almasını ve almasını kolaylaştırır.

 

 

Geçmiş

● 2009
Küresel pazarları keşfedip tasarlarken, test odaları üretimine başlamak ve bunları iç pazarda satmak için bir şirket kurdu.

 

2011
Başlangıçta eksiksiz bir test odası hattıyla test odası türünü tamamlayın ve üretimi genişletin.

 

2013
Ürünün malzemesini yükseltti.Örneğin tuz püskürtme haznesinin malzemesini yaşlanmaya, yüksek sıcaklığa ve uzun ömre daha dayanıklı olan plastik fiberglasa yükselttik.Aynı yılın Haziran ayında, pazar Singapur, ABD laboratuvarı ve diğer endüstriyel alanlara genişledi.

 

2014
Ocak ayında Kazakistan'daki Siemens fabrikası ile 36m³ ilk gömme oda imzalandı ve Mart ayında başarıyla tamamlandı.Haziran ayında, 50L masaüstü çevre odası geliştirildi ve şirketin en yüksek yıllık satışları oldu.Eylül ayında bir kükürt dioksit test odası geliştirildi.Ve Çin'de tamamen otomatik olarak kontrol edilebilen tek cihaz haline geldi ve Egzoz gazı cihazı AB güvenlik sertifikasyonunu tam olarak karşıladı.Ekim ayında Xenon lamba serisi geliştirildi ve yılın sıcak ürünü oldu.

 

2015
Kuveyt'teki büyük numuneler için özelleştirilmiş oda Ocak ayında teslim edildi.Nisan ayında, Xenon lamba kaynağı tetik sistemi, sistemi kontrol etmek için yeniden güncellendi.Mayıs ayında şirket, bazı ürünler için CE ROHS sertifikasını tamamladı.Ağustos ayına kadar, LIB ürünleri başarılı bir şekilde TUV, Intertek Element, Intel ve diğer tanınmış laboratuvarlara ve endüstriyel alanlara ihraç edildi.

 

2016
LIB satış sonrası ekibi, küresel satış sonrası hizmet sağlamak için oluşturuldu ve CSA mühendislik ekibi, uluslararası kabul görmüş üretim özelliklerine daha fazla uyum sağlamaya davet edildi.

 

2018
Şirket, üretim teknolojisi ve yeni ürün geliştirme yatırımlarını artırdı, böylece LIB test odası Avrupa, Amerika ve Kanada, Asya, Avustralya ve diğer standartlara ulaşabilir.

Hizmet

Çin Xi'An LIB Environmental Simulation Industry şirket Profili 0

 Garanti
3 Yıl Garanti, Ömür Boyu Takip Hizmetleri.Profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var, operasyon sırasında herhangi bir sorunuz olursa 24 saat size çözüm sunacağız.

 

Nasıl servis yapılır
 

1. Hızlı Yanıt
Müşterilerimize hizmet verecek seçkin ekibimiz var.Profesyonel çözümler, doğru ekipmanlar ve dünya çapındaki müşterilerimize zamanında cevap veriyoruz.Soru ve talepler aldığımızda müşterilerimize 1-3 saat içinde cevap veriyoruz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

2. Tek Noktadan Servis Çözümü
LIB servis departmanı doğrudan satış öncesi danışmanlık, kurulum ve çalıştırma eğitimi, arıza yönetimi, aksesuarların değiştirilmesi ve mühendislerimizi işyerine göndermesi için satış sonrası servis sağlar.Şimdi yabancı müşterilere makine ve hizmet sunmak için bazı yurtdışı yerel servis şirketlerimiz var.

 

3. Dünyadaki Ajanslar
Müşterilere LIB ürünleri, kurulum ve bakım hizmeti sağlamak için dünya çapındaki temsilcilerimiz ve servis merkezlerimiz Her şeyi basit ve kullanışlı hale getirir.

 

 

Ekibimiz

Çin Xi'An LIB Environmental Simulation Industry şirket Profili 0

Xi'an LIB Çevresel Simülasyon Endüstrisi, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Ar-Ge Departmanı, QC Dep., Satış sonrası servis Departmanı, Üretim Departmanı ve Pazar Departmanımız var, toplam yaklaşık 100 kişi. Ürün tasarımı, üretimi, işletimi ve devreye alınması, testleri profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır.